Doğanın Kalbinde | Doğanın İçinde | %100 Organik
+90 (850) 432 22 86

Acto Türk, 2008 yılında sağlık sektörüne hizmet vermek üzere Almanya merkezli Acto GmbH ve Acto Pharma Hijyen San. Tic. A.Ş. firmalarının ortak girişimi ile kurulmuştur.

ACTO markası sağlık alanında biriktirdiği deneyim ve geleceğe yatırım ilkesi ile fizibilite ve Ar-Ge çalışmalarını tamamlayarak, tarım ve hayvancılık sektörü içinde özel ürünler geliştirmiştir. Bu doğrultuda kimyasalların toprağa ve hayvanlara verdiği zararı en aza indirmek birinci amacımızdır.

HACCP standardına uygun bir şekilde ürettiğimiz Organik Gübre ve Yem Katkı Maddesi ürünleri ile kullanıcılara en doğru ürünü sunmayı ve  kimyasal içermeyen formülasyonlarımız sayesinde de  insanlığa evrensel fayda sağlamayı hedefliyoruz.

Kullanıcı deneyimlerimiz ile etkinliğini kanıtladığımız ürünlerimiz ile; Tarım ve Hayvancılık sektörü emekçilerinin daha az maliyet ile daha kısa sürede daha kaliteli ürün elde etmeleri için çalışıyoruz.

Şirketimiz bugün olduğu gibi ileride de faaliyet gösterdiği tüm alanlarda bilinçli ve sağlıklı bireyler için çalışmalarını aynı azim ve kararlılıkla sürdürecektir.

ACTO markası kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile Dünya Pazar payını her geçen gün artırırken, bilgi birikim ve deneyimlerini ihraç etmekte, yeni oluşumlar içerisinde emin adımlarla yol almaktadır.

Dünya standartlarında, ilgili yasa ve yönetmelik ve mevzuatlara uygun bir çalışma içerisinde olmayı, insan sağlığı ve çevreye duyarlı bir anlayışla çalışma ve üretim yapmayı hedefliyoruz ve taahhüt ediyoruz.

Misyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak. Yurt içi ve yurt dışında pazar payımızı büyüterek şirketimize duyulan güvene layık olmak ve en çok tercih edilen marka olmak.

Vizyonumuz

Ulusal/uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla sürekli gelişen, sektörün öncülüğünü yapan ve geniş ürün yelpazesiyle müşteri beklentilerini en üst seviye de karşılayan bir marka olmak için üretim, AR-GE ve Kalite departmanlarımızla sürekli çalışmak ve öncü olmak.